• Saf Polyurea Teknik Özellikleri
    Saf Polyurea kaplama mükemmel bir kimyasal ve fiziksel aşınma koruyucusudur. %100 aderans ile daha güçlü yapışma özelliği, % 250 ve üzeri daha fazla esneklik...
  • Saf Polyurea Kimyasal Özellikleri
    Saf Polyurea kaplama hiçbir solvent ve herhangi uçucu organik bileşenler (VOC) içermeyen % 100 katı yapısı yönünden çevre dostudur. Benzin, hidrolik akışkanlar...
  • KAPLAMA ALANLARI
    Saf Polyurea Kaplama olağanüstü koruyucu bir kaplama sistemidir. Ofislerde, üretim tesislerinde ve yaşam alanlarında artık çok daha elastik, özel ve aynı zamanda da son derece hijyenik zemin kaplamalarına eğilim artmaktadır.
SAF POLYUREA
NEDİR ? eklendi
Alternate Text


Saf Polyurea-Poliüre, özel olarak geliştirilmiş mobil sprey polyurea kaplama ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı ve ekyersiz; polyurea su yalıtımı, polyurea kaplama ve sprey polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji sprey yalıtım sistemidir. Müseccel ürethan polimerlere dayanan elastomer sistem, amine tipi bir iyileştirme mekanizması olup herhangi uçucu organik bileşenler (VOC) veya hoş olmayan kokular yaymaz.

Mükemmel fiziksel ve kimyasal dayanımlı Saf Polyurea Kaplamalar iç veya dış mekân fark etmez eski veya yeni yapılarda %100 su yalıtımı ve zemin kaplaması yapılmasına olanak tanır.