• Saf Polyurea Teknik Özellikleri
    Saf Polyurea kaplama mükemmel bir kimyasal ve fiziksel aşınma koruyucusudur. %100 aderans ile daha güçlü yapışma özelliği, % 250 ve üzeri daha fazla esneklik...
  • Saf Polyurea Kimyasal Özellikleri
    Saf Polyurea kaplama hiçbir solvent ve herhangi uçucu organik bileşenler (VOC) içermeyen % 100 katı yapısı yönünden çevre dostudur. Benzin, hidrolik akışkanlar...
  • KAPLAMA ALANLARI
    Saf Polyurea Kaplama olağanüstü koruyucu bir kaplama sistemidir. Ofislerde, üretim tesislerinde ve yaşam alanlarında artık çok daha elastik, özel ve aynı zamanda da son derece hijyenik zemin kaplamalarına eğilim artmaktadır.
Polyurea Zemin
Kaplama eklendi.
Alternate Text


Saf Polyurea kaplama yeni kuşak Sprey Polyurea zemin kaplama teknolojisidir. Saf Polyurea kaplamalar sprey olarak uygulanır ve benzersiz bir sonuç ortaya çıkar. Ortaya çıkan yapı, % 100  su yalıtımı, mükemmel zemin kaplaması ve dekoratif bir görünüm sağlar. Serilerek uygulanan geleneksel sistemlerde bulunan bindirme yerleri, ekyerleri ve derz noktaları gibi zayıf noktalar ile kötü işçilik hataları bu sistemde bulunmaz. Püskürtülerek ekyersiz olarak uygulanan Saf Polyurea çatlak örtme özelliği sayesinde; dilatasyonlarda, baca dipleri, girinti çıkıntı gibi karmaşık detayların çözümünde mükemmel sonuç verir.

Saf Polyurea zemin kaplaması, epoksi ve poliüretan zemin kaplamaları ile karşılaştırıldığında; %100 aderans ile daha güçlü yapışma özelliği, epoksi kaplamalara göre  % 250 ve üzeri daha fazla esneklik ve yüksek yırtılma direnci, bitki kimyasallarına ve köklerine dayanım özelliği, hızlı uygulanabilmesi (günde 750 m² ile 1000 m²), uygulama bitiminde 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılma imkanı, hijyen ve kolay temizlenebilme, yüksek UV dayanımı ile renk solmazlığı, darbe ve aşınmalara karşı daha üstün dayanımı bir bakışta öne çıkan özellikleridir.

Saf Polyurea kaplamaları tuz, yağ, benzin ve diğer pek çok kirletici maddelere karşı yüksek kimyasal dayanımlı ve %100 su geçirmezdir. Sprey Saf Polyurea kaplama sistemleri özellikle yüksek darbe, aşınma ve kimyasal dayanım istenen kimya, gıda, ilaç ve tekstil gibi endüstriyel ortamlar ile teras su yalıtımı,  çatı su yalıtımı, havuz su yalıtımı,araç kasa kaplama, otopark zemin kaplama, otomotiv servis alanı kaplama,depo zemin kaplama, uçak hangarı zemin kaplama ve hayvan barınak zemin kaplamaları uygulama alanlarından bazılarıdır.