• Saf Polyurea Teknik Özellikleri
    Saf Polyurea kaplama mükemmel bir kimyasal ve fiziksel aşınma koruyucusudur. %100 aderans ile daha güçlü yapışma özelliği, % 250 ve üzeri daha fazla esneklik...
  • Saf Polyurea Kimyasal Özellikleri
    Saf Polyurea kaplama hiçbir solvent ve herhangi uçucu organik bileşenler (VOC) içermeyen % 100 katı yapısı yönünden çevre dostudur. Benzin, hidrolik akışkanlar...
  • KAPLAMA ALANLARI
    Saf Polyurea Kaplama olağanüstü koruyucu bir kaplama sistemidir. Ofislerde, üretim tesislerinde ve yaşam alanlarında artık çok daha elastik, özel ve aynı zamanda da son derece hijyenik zemin kaplamalarına eğilim artmaktadır.
Polyurea Su
Yalıtımı eklendi
Alternate Text


Saf Polyurea su yalıtımı uygulamaları %100 su yalıtımı yapılmasına olanak tanıyan ileri teknoloji sprey kaplama metodu ile gerçekleştirilir. Sprey Saf Polyurea; hızlı, ekyersiz, üstün fiziksel ve kimyasal özellikleri ile uygulama alanlarını suyun sızıntı, pas ve korozyon etkilerine karşı korur. Saf Polyurea su yalıtımı sistemi kimyasal dirençli, yüksek esneme, yüksek yırtılma ve yüksek aşınma direnci,ekyersiz olarak hızlı uygulanabilmesi (günde 750 m² ile 1000 m²) çok hızlı kürleşme (3-8 saniye)  ve uygulama alanlarının 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılabilme özellikleri belirleyicidir.

Sprey Saf Polyurea çok hızlı kürleşmesi nedeni ile dikey yüzeylerde uygulama rahatlıkla yapılabilmekte ve her hangi bir akma yapmamaktadır. Geleneksel su yalıtımı uygulamalarında serilerek uygulanan sistemlerde bulunan bindirme yerleri, ekyerleri ve derz noktaları gibi zayıf noktalar ile kötü işçilik hataları bu sistemde bulunmaz. Püskürtülerek ekyersiz olarak uygulanan Sprey Polyurea çatlak örtme özelliği sayesinde; dilatasyonlarda, baca dipleri, girinti çıkıntı gibi karmaşık detayların çözümünde mükemmel sonuç verir.

Saf Polyurea su yalıtımı uygulamaları eski veya yeni yapı fark etmez; polyurea havuz su yalıtımı,  polyurea çatı su yalıtımı, polyurea teras su yalıtımı, polyurea balkon su yalıtımı, polyurea seramik kaplı teras su yalıtımı, polyurea ahşap yüzey su yalıtımı ve her türlü alanın su yalıtımı  uygulamalarında %100 su yalıtımı sağlamasının yanında dekoratif çözümler sunar.